Про нас

SEOQUICK – це перше в Україні агентство рекламного просування в інтернеті, яке розробляє унікальні схеми для кожного клієнта індивідуально.
Особливість нашої компанії в тому, що ми маємо багатий досвід як в інтернет-рекламі, так і в розробці сайтів, охоплюємо всі грані такої складної структури, як SEO-просування.

7 років
роботи
команда
професіоналів
1000 успішних
проектів

Визначаємо найбільш ефективний і доцільний спосіб реклами, опрацьовуємо надійну політику розвитку. Застосовуємо рекламні тактики з розрахунком на найкращий результат.
Розробляємо зручну для користувача структуру сайту, підводимо користувача до бажання скористатися саме вашими послугами чи придбати ваш товар.

SEOQUICK - це правильний шлях до максимально швидкої розкрутки сайту, отримання великих продажів і впізнаваності бренду.

наша команда

Злагоджена робота всієї команди наших профільних спеціалістів – гарантія відмінного результату. Безперервний розвиток, навчання і власні розробки в SEO дозволяють нам бути кращими серед професіоналів у ІТ-сфері. Цілковита самовідданість кожному проекту - запорука просування бізнесу наших клієнтів!

СТРАТЕГІЇ УСПІШНОСТІ ВІД SEOQUICK

Притримуємося принципів найновішого маркетингового бачення, стратегічного мислення і креативних тактик. Досягаємо високих показників CTR, ретельно сегментуючи цільову аудиторію і створюючи відповідний контент для кожного окремого сегменту. При розробці чи доопрацюванні сайтів наших клієнтів, завжди використовуються найкращі тактичні рішення і маркетингові стратегії.

МИ ПРОПОНУЄМО!

WEB-розробкаМи найкраще розробляємо сайти, які продають різноманітні товари та послуги, а також інтернет-магазини з високими конверсійними показниками.
Статистика та аналітикаТочне налаштування аналітики дозволить Вам бути в курсі витрат та прибутку як щодо сайту в цілому, так і щодо кожного окремого клієнта!
Адаптований дизайнНаші проекти мають гарний вигляд як на комп’ютері, так і на смартфоні чи будь-якому іншому гаджеті.
Контент-маркетингСтворення актуального, високоякісного контенту з метою привернення потенційних клієнтів.
Контекстна рекламаСтавимо мінімальну вартість кліку, забезпечуємо лідируючі позиції по запитах, що продають, розробляємо ефективні посадкові сторінки.
Просування в соцмережахПрофесійна розкрутка бренду, гарантований ріст трафіку і продажу у популярних соціальних мережах, робота з живими людьми, повне ігнорування ботів.
SEO розкруткаПросування контентом і вічними посиланнями, тільки надійні білі методи просування!
CalltrackingВідслідковування дзвінків. Ви завжди будете знати, звідки Вам поступають дзвінки – із SEO, контекстної реклами чи інших джерел.
Стратегічний маркетингРозробляємо індивідуальні стратегії розвитку бізнесу, даємо справді діючі рекомендації.
КонсультаціїНадаємо консультації на будь-яку тематику інтернет-маркетингу російського, українського і іноземного ринків!

КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ

Прагнення до ідеалу
Ефективність
Повний спектр послуг
  • Ведення бізнесу в сучасних умовах, що стрімко змінюються, складне завдання. Ми ж допомагаємо полегшити його шляхом:
  • проведення консалтингових робіт, створення детального плану розвитку проекту і його впровадження.

наверх

Ви хочете
більше трафіку?

0